Craniotomy koncert

Opublikowany 2010-06-15 10:10:05
bartosikk
574
Piosenki Craniotomy: Sick Call,Dekubit,Everyday Hatred,The Sign,Faith Damnation,04 Tasty Meatball,Suffering In Wome,Sinister Need,07 Bath In Acne,Purity,The Eyes Of The Devil,01 He Torture The Brain With A Drill,Mix (...And From Flesh To Bone),Animal,Cut A Piece For Your Hunger. Albumy Craniotomy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.