Corpus Mortale tapety

Opublikowany 2010-07-06 08:10:09
  • autor: Anonim
603
Piosenki Corpus Mortale: The Dismal Recurrance,Erosion of The Flesh,Too Dark to See,Lucid Dreaming,Shallow Graves,Dehumanized,Cold Earth,Devoid In Compassion,An Embrace To Wake The Dead,The Illaffected,Scorched,Succumb to the Superior,Exaltation of the Macabre,Sombre and Vile,Mass Funeral Pyre. Albumy Corpus Mortale: New Species Of Deviant, With Lewd Demeanor,A New Species Of Deviant

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.