Corpus Mortale koncert

Opublikowany 2010-06-26 11:00:14
hellon
684
Piosenki Corpus Mortale: Too Dark to See,Devoid In Compassion,Sombre and Vile,Erosion of The Flesh,An Embrace To Wake The Dead,Mass Funeral Pyre,Exaltation of the Macabre,Lucid Dreaming,Cold Earth,Shallow Graves,Dehumanized,The Dismal Recurrance,Scorched,Succumb to the Superior,The Illaffected. Albumy Corpus Mortale: With Lewd Demeanor,A New Species Of Deviant, New Species Of Deviant

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.