Confalonieri Alberto Castillo Nery gol Dnipro Dnipropetrovsk

Opublikowany 2010-01-06 02:12:41

Piłkarz Dnipro Dnipropetrovsk. Urodzony w San Luis Potosí, San Luis Potosí, Mexico. Data urodzenia: June 13, 1984. Narodowość: Mexican. Wzrost: 170cm. Waga: 60kg. Pozycja: Forward [L]. Numer na koszulce: 99. Poprzednie kluby: Danubio > Olympiakos > (€20m) Shakhtar Donetsk > Manchester City (loan) > Shakhtar Donetsk > Dnipro Dnipropetrovsk.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.