megaprzypaly
872
Zdjęcie do dokumentacji, czy ten, co tak wtopił jest z tego dumny i chce mieć pamiątkę? http://
Tagi: #zabawa #lol #zrobic #wypadek #mozna #jaja #humor #zwala #śmieszne #zabawne #rozrywka #rotfl #porazka #fun #zart #wpadka #dowcip #przypal #wtopa #epic #fail #megaprzypal #przypaly #alewtopa #aleprzypal #yafud #epicfail #czolgiem

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.