Cipriani Giacomo Avellino gol

Opublikowany 2010-01-06 04:52:35

Piłkarz Avellino. Urodzony w Bologna, Italy. Data urodzenia: October 28, 1980. Narodowość: Italian. Wzrost: 186cm. Waga: 81kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: Lecce > Bologna > Piacenza > (loan) Sampdoria > Bologna > Avellino.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.