Chrisantus Macauley tapety Karlsruher

Opublikowany 2010-01-06 04:42:05

DELETED_637EB_mrhot
496
Piłkarz Karlsruher. Urodzony w Abuja, Nigeria. Data urodzenia: August 20, 1990. Narodowość: Nigerian. Wzrost: 183cm. Waga: 76kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Abuja > (€1m) Hamburger SV > Karlsruher SC.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.