• autor: Anonim
621
Piosenki Chris Anderson: 14_Chapter_13,The new media models,The birth of free,Free 101,De-monetization,15_Chapter_14,The history of free,Drum and Bass for a Lazy Day,02_Chapter_01,13_Chapter_12,The psychology of free,12_Chapter_11,10_Chapter_09,01_Prologue,How big is the free economy?. Albumy Chris Anderson: Last Night, Muahaha EP, Love Locked Out,Old Friend
Tagi: #zdjecia #live #anderson #rock #chris #music #guitar #jazz #blues #archive

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.