Chris Anderson tapety

Opublikowany 2010-06-25 18:20:13

Piosenki Chris Anderson: 12_Chapter_11,Drum and Bass for a Lazy Day,The new media models,How big is the free economy?,13_Chapter_12,14_Chapter_13,10_Chapter_09,15_Chapter_14,02_Chapter_01,The psychology of free,The history of free,01_Prologue,Free 101,The birth of free,De-monetization. Albumy Chris Anderson: Old Friend, Last Night, Muahaha EP, Love Locked Out

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.