Castillo Carrillo Eduardo Edgar Tigres gol

Opublikowany 2010-01-06 05:24:19

salvatore
707
Piłkarz Tigres. Urodzony w Las Cruces, New Mexico, United States. Data urodzenia: October 08, 1986. Narodowość: Mexican. Wzrost: 175cm. Waga: 66kg. Pozycja: Defender [L]. Numer na koszulce: 15. Poprzednie kluby: Santos Laguna > America > Tigres (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.