Carnal Lust zespół

Opublikowany 2010-06-23 06:15:03
falko
582
Piosenki Carnal Lust: Battlefield/Graveyard,Fascination Street,The Last Soldier,Grind Porc,1139,Outlaw,CH4,Messiah,Vox populi,1140,Not a prophecy,In The Meandering Deep Of My Anger,Dawnd Of The Hatred,Humanitys annihilation,Psychosis. Albumy Carnal Lust: Whore Of Violance

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.