Cankered Corpse tapety

Opublikowany 2010-05-21 18:16:59
lilastar
519
Piosenki: Lust of Butcher, Face of Immoral Conduct, Who Possess the Dead, Quick Asphyxia, Rain of Blood Falling From Sky, Mood to Kill, Limbs Grinding, Grume Breeder, Annihilation (demo), Final Solution of Morbid Scum, Cankerous Organ of Sex, Cutting Throat, Bloody Festa (Demo), Mayhem, Blank. Albumy: Pleasure of Mania

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.