Calvillo Osorno Daniel Atlas gol

Opublikowany 2010-01-06 03:58:55

DELETED_9D4FB_emik1
1320
Piłkarz Atlas. Urodzony w El Salto, Jalisco, Mexico. Data urodzenia: March 16, 1979. Narodowość: Mexican. Wzrost: 172cm. Waga: 60kg. Pozycja: Forward [L]. Poprzednie kluby: Atlas > Monterrey (loan) > Atlas > Colorado Rapids > Puebla > Atlas.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.