Cabaret Voltaire koncert

Opublikowany 2010-05-18 23:33:51
donnaa
329
Piosenki: Nag Nag Nag, Sensoria, Landslide, Split Second Feeling, A Touch Of Evil, Yashar, Spread The Virus, I Want You, No Escape, Baader Meinhof, Sly Doubt, Black Mask, Obsession, Spies In The Wires, Kneel To The Boss. Albumy: Red Mecca, The Living Legends, The Voice Of America, Micro-Phonies

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.