By Divine Right galeria

Opublikowany 2010-05-23 02:50:51

Piosenki: Supernatural, By Divine Right - Que Paso, Come For A Ride, 5 Bucks, I Love a Girl, QUE PASO?, Who Am I, Goodbye Paralyzer, I Will Hook You Up, Wings Too Big, Cupid in Oilskins, Nothing A-Go-Go, Old Soul, Shine So Shine, I Want Light. Albumy: Good Morning Beautiful, Sweet Confusion, Bless This Mess, All Hail Discordia

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.