Bruce McCulloch galeria

Opublikowany 2010-05-11 19:23:14
szalej1
395
Piosenki: Daves I Know, When Youre Fat, Heroin Pig, 40 Housewives, Doors, Baby Jesus (Radio), Daddys on the Drink, Stalking, Grade 8, He Said, She Said, Al Miller, Lonely People, Eraserhead, Our Love, Not Happy. Albumy: Shame-Based Man, Drunk Baby Project, Answering Machine; More Twisted Interludes (EP), [non-album tracks]

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.