Borriello Marco Milan mecz

Opublikowany 2010-01-06 05:18:34

Piłkarz Milan. Urodzony w Napoli, Italy. Data urodzenia: June 18, 1982. Narodowość: Italian. Wzrost: 180cm. Waga: 73kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 22. Poprzednie kluby: Treviso > Triestina > Treviso > Milan > (loan) Empoli > Milan > (loan) Reggina > Sampdoria (loan) > Treviso (loan) > Milan > Genoa > Milan.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.