Borgetti Francisco Echavarra Jared gol Puebla

Opublikowany 2010-01-06 05:21:20

Piłkarz Puebla. Urodzony w Culiacancito, Sinaloa, Mexico. Data urodzenia: August 14, 1973. Narodowość: Mexican. Wzrost: 185cm. Waga: 73kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Atlas > Santos Laguna > Culiacan (loan) > Pachuca (loan) > (£1m) Bolton Wanderers > Al-Ittihad > Cruz Azul > Monterrey > Guadalajara > Puebla (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.