Bologna gol Marazzina Massimo

Opublikowany 2010-01-06 04:06:39

Piłkarz Bologna. Urodzony w Pandino, Italy. Data urodzenia: June 16, 1974. Narodowość: Italian. Wzrost: 180cm. Waga: 70kg. Pozycja: Forward [R, C]. Numer na koszulce: 41. Poprzednie kluby: Inter Milan > Foggia > Reggina > Chievo Verona > Roma > Sampdoria > Modena > Torino > Bologna.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.