Bobby Sherman tapety

Opublikowany 2010-06-13 14:00:16

DELETED_275EE_falko
857
Piosenki Bobby Sherman: Jingle Bell Rock,julie do ya love me,Jingle Bells Rocks,Seattle,Julie,Jennifer, Do Ya Love Me?,Julie,The Drum,La La La (If I Had You),Rainy Day Thought,Getting Together, Easy Go,Easy Come,Little Woman, Do Ya Love Me,I Saw Mommy Kissing Santa Claus,It Boggles The Mind. Albumy Bobby Sherman: Greatest Hits,The Very Best of Bobby Sherman, Portrait of Bobby, Bobby Sherman All Time Greatest Hits

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.