Biosystem 55 zespół

Opublikowany 2010-06-27 14:15:02

Piosenki Biosystem 55: Remember Me,Maniac,Get Ready,Anymore (Ita.vs feat. Lo Studio Staff),Inch Down,Live your Life,Kill Me another Day,Anymore (Eng.vs feat. Idols Are Dead),Drop the Mask,Lookin for Happyness,fallin star,Falling Star,behind the screen,Get Ready for the Next Battle,New Chance. Albumy Biosystem 55:

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.