Billy McComiskey koncert

Opublikowany 2010-06-25 17:10:12
darkalady
561
Piosenki Billy McComiskey: The boogie reel,The Boogie Reel - The Controvers,The Boogie Reel/ The Controversial Reel,Last Nights Fun / The Chattering Magpie / The Black Haired Lass / The Commodore,The Boogie Reel/The Controversial Reel,Johnny Allens / Sporting Nell,The Boogie Reel/Controversial Reel,Johnny Allens/Sporting Nell. Albumy Billy McComiskey:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.