Beatrik zespół

Opublikowany 2010-06-11 07:15:06
darkalady
509
Piosenki Beatrik: Requiem of December,To Feel the End Near,The Charons Embrace,Spell of Destruction, 7th 1647,The Last Wandering,Beatrik,Apollonias December,The Northern Silence,Journey Through the End of Life,Buried Among Skeletal Woods,My Funeral to Come,Spell Of Destruction (Burzum Cover),Last Dawn,Returning After a Death,Eternal Rest. Albumy Beatrik: Requiem of December, Journey Through the End of Life

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.