Barros Schelotto Guillermo Columbus Crew zdjęcia

Opublikowany 2010-01-06 05:15:19

polaa
549
Piłkarz Columbus Crew. Urodzony w La Plata, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: May 04, 1973. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 170cm. Waga: 71kg. Pozycja: Forward [L, C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: Gimnasia y E. (LP) > Boca Juniors > Columbus Crew.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.