Barleycorn koncert

Opublikowany 2010-06-26 14:00:15
darkalady
649
Piosenki Barleycorn: The Men Behind the Wire,Star Of Donegal,Grace,Cavan Girl,Carrickfergus,A Song for Ireland,A Place in the Choir,Rann Na Feirst,Donegal Danny,My Last Farewell,Mary Ellen Carter,Far Away In Australia,The Rose of Allendale,Sing Irishmen Sing,Charlie on the M.T.A.. Albumy Barleycorn: A Song for Ireland, Green and Gold, Waltzing for Dreamers, Waltzings For Dreamers

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.