• autor: Anonim
2738
sprawiedliwość w przyrodzie musi być
Tagi: #byc #musi #nature #wiewiorka #crazy #sprawiedliwosc #przyrodzie #balance

Komentarze (2)


  • maria konopiska
    2009-03-29 12:01:48
    dzienkuje odwiedziły panio dzieci z klasy 1b i a papapapapa prżyrodo do jutra pani kocham. pzżyrode miło się gadędziło ale się szkonczyło. oj prżyroda, przoroda kciałam by wiedzieć dużo dużo o prżyrodzie
  • nicholai
    2008-10-03 23:58:51
    Genialne:)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.