Aversion to Life zdjęcia

Opublikowany 2010-06-17 04:00:24
monika1982
565
Piosenki Aversion to Life: Hung Drawn And Quartered,Aggravated Prolapse of the Spirit,Hung, and Quartered, Drawn,Enthralled in Horrific Dissention,Pospartum Eviscreation, Drawn, Drawn And Quartered,Bodily Dismemberment,Postpartum Evisceration,Blasphemous Torment,Origin of Sin,Hung,Bodify Dismemberment,Hung,Enthralled In Horric Dissention,Subhuman Condition,Threshold of Pain, And Oudrtered. Albumy Aversion to Life:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.