Avenged Sevenfold galeria

Opublikowany 2010-05-20 12:48:36

Piosenki: Almost Easy, Bat Country, Afterlife, Scream, Critical Acclaim, Unholy Confessions, Beast and the Harlot, Seize the Day, Dear God, A Little Piece of Heaven, Gunslinger, Lost, Burn It Down, Brompton Cocktail, Blinded in Chains. Albumy: Avenged Sevenfold, City of Evil, Waking The Fallen, Sounding The Seventh Trumpet

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.