As I Lay Dying zespół

Opublikowany 2010-05-21 02:12:52

leksi
457
Piosenki: Nothing Left, An Ocean Between Us, The Sound Of Truth, Confined, The Darkest Nights, Forsaken, I Never Wanted, Within Destruction, 94 Hours, Comfort Betrays, Through Struggle, This Is Who We Are, Bury Us All, Separation, Meaning in Tragedy. Albumy: An Ocean Between Us, Shadows Are Security, Frail Words Collapse, Beneath the Encasing of Ashes

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.