Arsenal zdjęcia Silvestre Gamy Mikal

Opublikowany 2010-01-06 04:56:20

leksi
591
Piłkarz Arsenal. Urodzony w Chambray-les-Tours, France. Data urodzenia: August 09, 1977. Narodowość: French. Wzrost: 184cm. Waga: 82kg. Pozycja: Defender [L, C]. Numer na koszulce: 18. Poprzednie kluby: Rennes > Inter Milan > (£4m) Manchester United > Arsenal.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.