alcora
304
Piosenki Arazi: Take This, the Pain-srg,Never Come Back,The Guilt,_the_Pain,The_Guilt,Eventually,The Guilt,Stuck Inside,Sorry,Never Come Back-srg, the Pain,Sorry-srg,Less In More-srg,Stuck Inside-srg, the Hate,_the_Hate, the Hate,Evetually,Less In More,Never_Come_Back. Albumy Arazi:
Tagi: #metal #tapety #rock #hard #alternative #arazi

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.