Angra Mainyu galeria

Opublikowany 2010-07-07 19:15:01
  • autor: Anonim
503
Piosenki Angra Mainyu: Forever Calling,Abschied,Lethargie,When The Mind Has Time (Cylum Remix),Zeitlos,Nachthimmel,They Bleed to Death,The Light of Those Who Failed,Der Drang zur Resignation,Worte Sind Nichts,Entfremdung,Schweigen,To Conjure Up the Blackest of Nights,Gedanken... (Instrumental),K

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.