Andrew Stanton biografia

Opublikowany 2010-01-11 17:31:35
surfistka
233
Pełne imie: Andrew Christopher Stanton Jr.. Urodzony 3 December 1965, Boston, Massachusetts, USA. Filmy z udziałem Andrew Stanton: Cars Mater-National, Finding Nemo Submarine Voyage, Cars, The Incredibles, Extreme Skate Adventure, Finding Nemo, Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins, Toy Story 2, Toy Story 2, A Bugs Life, A Bugs Life, Toy Story.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.