Anderlecht zdjęcia Vlek Stanislav

Opublikowany 2010-01-06 05:25:20

DELETED_637EB_mrhot
556
Piłkarz Anderlecht. Urodzony w Vlašim, Czech Republic. Data urodzenia: February 26, 1976. Narodowość: Czech. Wzrost: 183cm. Waga: 79kg. Pozycja: Forward [C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: Bohemians > Ceske Budejovice > Sigma Olomouc > Dynamo Moskva > Slavia Praha > Anderlecht.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.