Amos the Transparent galeria

Opublikowany 2010-07-05 17:10:10

  • autor: Anonim
668
Piosenki Amos the Transparent: Title Track,Up,(Heres to) New Beginnings,Lemons, aka (BigFishLittlePond),Its a Beautiful Life,She Wasnt Lying, Simply Come By,Im On Trial,My Fear of Animals,The M.O.B. Catalogue,How I Failed as an Architect, Up and Away, its come to this (feat. amy millan),after all that,This Town,Greater Than Consequence,Hard Times,Lemons (aka BigFishLittlePond). Albumy Amos the Transparent:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.