Amayak Akopyan biografia

Opublikowany 2010-01-11 17:32:23
minewra
350
Filmy z udziałem Amayak Akopyan: Mediki, Master i Margarita, Vzbesivshiysya avtobus, Ne soshlis kharakterami, Vory v zakone, Gde by ni rabotat..., Mikko iz Tampere prosit soveta, Lyubimets publiki, Atamnabuyzhn arevelyan, Bednaya Masha, Fantaziya na temu lyubvi, Vzlyot, Bolshoy attraktsion.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.