AE Larissa zdjęcia Ibrahima Bakayoko

Opublikowany 2010-01-06 03:23:12

Piłkarz AE Larissa. Urodzony w Seguela, Côte d' Ivoire. Data urodzenia: December 31, 1976. Narodowość: Ivorian. Wzrost: 180cm. Waga: 75kg. Pozycja: Forward [C]. Poprzednie kluby: Yani Sports > Alliance Renaissance Club > Stade d'Abidjan > Montpellier > Everton > Montpellier > Marseille > (undisc.) Osasuna > Istres > Livorno > Messina > AE Larissa.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.