ADVOCAAT Z BIELSKA- BIAŁEJ WYRÓŻNIONY KONKURSIE ZŁOTY PARAGON

Opublikowany 2011-06-19 13:56:45

  • autor: Anonim
747
Likier jajeczny Advocaat, produkowany przez Śląską Wytwórnię Wódek Gatunkowych Polmos w Bielsku – Białej, został wyróżniony w prestiżowym konkursie „Złoty Paragon”, organizowanym przez miesięcznik Hurt & Detal. Do rywalizacji w konkursie „Złoty Paragon”, stanęło ponad 350 produktów w 51 kategoriach. Głosy, na najlepsze ich zdaniem produkty, oddawali czytelnicy magazynu, za pomocą specjalnych ankiet. Wśród wyróżnionych, w kategorii „Gin, whisky, koniak, brandy, rum, likier” znalazł się likier jajeczny Advocaat, produkowany przez Śląską Wytwórnię Wódek Gatunkowych Polmos W Bielsku – Białej. Advocaat to likier z wieloletnią historią i tradycją. W jego skład wchodzą: specjalnie selekcjonowane żółtka jaj kurzych, destylat winny pochodzący z destylacji przefermentowanego moszczu winogron, leżakowany w kadziach dębowych, cukier i laski wanilii, importowane aż z Madagaskaru. Trunek jest utrwalany w procesie homogenizacji. Nie zawiera emulgatorów ani substancji utrwalających, a jego wyjątkowy kolor pochodzi od użytych, świeżych żółtek jaj kurzych. Advocaat z Bielska- Białej od lat jest niewątpliwym liderem rynkowym w swojej kategorii, którego kupuje 1/3 konsumentów spośród kupujących kremy i likiery. Jest stale obecny w ponad połowie sklepów handlujących alkoholem. Utrzymywany przez producenta od wielu lat certyfikat ISO 9001 oraz wprowadzony system kontrolowania jakość HACCP jest gwarancją jakości trunku. Advocaat spożywany jest także na ciepło lub jako dodatek do lodów, czy tez kawy. Jednak jego zastosowania są bardzo różnorodne, doskonale sprawdza się jako składnik drinków, którymi nie pogardzi największy nawet smakosz.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.