Adolfo Bautista Herrera Guadalajara gol

Opublikowany 2010-01-06 02:42:26

Piłkarz Guadalajara. Urodzony w Dolores Hidalgo, Guanajuato, Mexico. Data urodzenia: May 15, 1979. Narodowość: Mexican. Wzrost: 180cm. Waga: 74kg. Pozycja: Forward [C]. Poprzednie kluby: Jaguares Colima > Tecos UAG > Morelia (loan) > Pachuca (loan) > Guadalajara > Jaguares > Guadalajara.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.