Abraham zdjęcia

Opublikowany 2010-07-06 15:50:13

  • autor: Anonim
993
Piosenki Abraham: Stay Here,Heather,Back From The Freak,On A Plane,What Gives With You,Magpie,Freedoms When,God,City For Us,Magpie (Morgan Geist remix),Blue For The Most,Start The Song Backwards,Ever So Slowly,The Answer,For All The Times. Albumy Abraham: Blue For The Most, Por Ti, On The Surface, What Gives With You

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.