Aalborg piłka nożna Marek Saganowski

Opublikowany 2010-01-06 04:49:22

Piłkarz Aalborg. Urodzony w Łódź, Poland. Data urodzenia: October 31, 1978. Narodowość: Polish. Wzrost: 178cm. Waga: 78kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: LKS Lodz > Feyenoord (loan) > Hamburg (loan) > LKS Lodz > Wisla Plock > Odra Wodzislaw > Legia Warszawa > Vitoria Guimaraes > Troyes AC > Southampton (loan) > Southampton > Aalborg (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.