ŁKS Łódź zdjęcia Hajto Tomasz

Opublikowany 2010-01-06 04:13:24

Piłkarz ŁKS Łódź. Urodzony w Kraków, Poland. Data urodzenia: October 16, 1972. Narodowość: Polish. Wzrost: 187cm. Waga: 81kg. Pozycja: Defender [R, C]. Poprzednie kluby: Hutnik Krakow > Gornik Zabrze > MSV Duisburg > Schalke > Nürnberg > (free) Southampton > Derby County > (free) LKS Łodź.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.