Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do BJB Radio vol. 1 - Lista 2007

Treść komentarza:

troche zbyt nienaturalnie, niepotrzebnie modelujecie glosy, probojac sie upodobnic do proprezenterow, a raczej zapowiadaczy, bo prezenterzy mowia raczej normalnie. Denerwuja tez te zgrywane glosy. Proponuje sprobowac zagrac audycje na zywo. dla mnie potega internetowych audycji byla interakcja ze sluchaczami. Mniej pseudo-profesjonalizmu, wiecej naturalnosci. No i Kingston mnie troche zmeczyl :P

Autor komentarza: SEER

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.