Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Supermanka

Treść komentarza:

- Jak widzicie - po prawej jest scena i w tle tańczy więcej ludzi - tak więc to normalna impreza.. Takie rzeczy są całkiem normalne w "bardziej rozwiniętych cywilizacyjnie" miejscach na ziemi.. W Stanach wiele razy takie coś widziałem (starszych ludzi jak i małe - paroletnie dzieci - tańczących przy takiej lub innej muzyce na ulicy czy w parku jakimś, nawet skakającą raczej nie młodszą babcie z "chodzikiem" i w koszulce z Playboy'a..).. W Polsce niestety taka skakająca babcia czy taka muzyka jest czymś "nienormalnym" - w Polsce w tym wieku, a nawet sporo wcześniej już się wegetuje w oczekiwaniu na śmierć, a rozrywką jest jeżdżenie po lekarzach, seriale i plotki :/.. ..Na szczęście i w Polsce można czasem spotkać ludzi, którzy potrafią się "cieszyć życiem", którzy potrafią zrozumieć różne gatunki muzyki (nie tylko reagują na tak zwane "słowa kluczowe" w discopolo - czyli sklejone w prosty wierszyk parę wyrazów, które pobudzają u prostych ludzi emocje..).. Pamiętajcie - ograniczeniem nie jest wcale ciało czy wiek, a sam umysł - wiele dziewczyn ma młode ciało, ale umysł jak u takiej "babci", a wiele "babci" - choć ma ciało już "dojrzałe" - ma młodego ducha - jak u 16-sto latki .. :) - A kim Wy chcecie być w jej wieku ??

Autor komentarza: :)

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.