Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Rozmowa telefoniczna z wkurzonym klientem stacji benzynowej

Treść komentarza:

Uważam że faceta poniosły nerwy i bez podstawnie arogancko i chamsko potraktował pana przyjmującego jego reklamację,przecież on jest od przyjmowania reklamacji klijentów a nie żeby wulgarnie się do niego odnosić jak to zrobił ten gościu.Gościu zapomniał co to jest SZACUNEK:)

Autor komentarza: CracoviaK1906

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.