Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Stalin Cie widzi

Treść komentarza:

Bo o to na tej stronie chodzi zeby wrzucac tu filmy. To po pierwsze. Po drugie to od kiedy nie mozna wrzucac filmow ktore sa na innej stronie? Po trzecie zbulwersuj sie na sadisticu ze ktos wrzuca filmy ktore sa juz np. na youtube.Po czwarte to z pi**y sie wziales i tam wracaj.Po piate nie mierz wszystkich swoja miara (patrzac na nick).

Autor komentarza: whiteman1

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.