Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Gloomy Sunday

Treść komentarza:

Niedziela jest ponura Moje godziny są bezsenne Najdroższy, cienie, w których żyję są niezliczone Małe białe kwiatki nigdy cię nie zbudzą Nie tam gdzie czarny płaszcz lub smutek cię zabrał Anioły nie mają zamiaru cię przywrócić Czy byłyby złe, gdybym chciała cię uszczęśliwić? Ponura niedziela Niedziela jest ponura przeszłam przez to wszystko w cieniu wraz z moim sercem zdecydowałam zakończyć to wszystko Wkrótce będą tu kwiaty i smutne modlitwy wiem, niech nie płaczą niech wiedzą, że jestem szczęśliwa, odchodząc Śmierć nie jest snem W śmierci w ciąż się o ciebie martwię Wraz z ostatnim tchnieniem mojej duszy błogosławię cię Ponura niedziela Śniłam Tylko śniłam Zbudziłam się i znalazłam cię śpiącego w głębi mojego serca Drogi Kochanie, mam nadzieję, że mój sen nigdy cię nie schwyta Moje serce mówi ci, jak bardzo ciebie chciałam Ponura niedziela

Autor komentarza: szunaj4

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.