Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Piwo nalewana od dołu

Treść komentarza:

Cały dowcip polega na tym, że te kubeczki jednorazowe, koniecznie muszą posiadać jakiś zaworek, że po napełnieniu piwem, to piwo nie cieknie od spodu tego kubka. Powiedzmy ,że to jest prawda nie fałsz, ale jak dla mnie, to taka tylko ciekawostka, ale nie zmienia, to jednak faktu, że jeden taki kufelek warto z takiego automatu wypić :)

Autor komentarza: cage

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.