Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Inwazja: bitwa o Los Angeles / Battle: Los Angeles (2011) - Zwiastun 2

Treść komentarza:

Film gniot nie da się go porównać do takich filmów jak Dzień Niepodległości czy innych sensownych produkcji …oglądałem oryginalną wersje i powiem że szkoda kasy na bilet do kina… bezsensowna reklama gry KONAMI niż sensowna fabuła filmowa raczej szczerze nie polecam …oglądanie tylko was zirytuje…brak końca i sensownej treści czego oczekiwałem dając kilka funcików za bilet mnie rozwalił na max…BEZNADZIEJNY GNIOT…SZCZERZE ODRADZAM I KOMPLETNIE NIE POLECAM…Dużo krzyku i marketingu o film który nie zachwyca i na pewno was nie porwie swą fabułą bo jej nie ma …odnoszę wrażenie że to raczej reklama nowej gry niż ambitna produkcja…

Autor komentarza: aramis11

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.