Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Prawdziwy obraz Sahary Zachodniej

Treść komentarza:

straszne.sahara zachodnia niegdyś była oddzielną kolonią hiszpańską a potem przywłaszczyło sobie tę ziemię Maroko.Nie chce oddać bo...chodzi o kasę.Sahara Zachodnia posiada bardzo bogate złoża jakiś fosforanów i kasiora z tego przednia,która idzie do budżetu Maroka...

Autor komentarza: donmichal

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.